Nabízíme

Vážení hosté,

hledáte, kde uspořádat svatební hostinu či rodinnou oslavu?

Nabízíme salonky pro 10- 45 osob, široký výběr slavnostních menu, které s Vámi přímo na míru připravíme.

Kapacity které nabízíme k pronájmu:

V zimní zahradě na vinárně Vám můžeme nabídnout výhradně nekuřácké prostředí, kde si nikdy nekouřilo a dřevitá výplň střechy vytváří příjemné prostředí. Tato zimní zahrada je vhodná pro svatby a slavnostní příležitosti.

V zimní zahradě na restauraci Vám můžeme nabídnout příjemné posezení v prostředí, kde jsme chtěli navodit atmosféru starého selského stavení. Interiér budeme ještě postupně upravovat a na jaře se budou instalovat i nové velkoplošné dveře na venkovní zahradu. Ale věříme, že se vám bude u nás líbit a že Vám bude i v zimě krásně teploučko. Na zimní zahradě podáváme 11 stupňové pivo a jídla z našeho jídelního lísktu,

Zimni zahrada je vhodná pro uspořádání především firemních akcí, rautů, školních srazů a podobných akcí.

V tanečním sále Vám můžeme nabídnout velké rodinné oslavy a svatby pro až 120 osob
Firemní oslavy a rauty stejně tak pro maximálně 120 osob, konference a jednání až pro 180 osob.
Sál je kompletně klimanizován a vytápěn, je v něm velmi kvalitní vzduchotechnika a tak je možné v něm i kouřit a nikde nejsou oblaka dýmu.
Můžeme Vám nabídnout i kompletní výbavu světelného parku, zvukovou aparaturu a velkoplošnou projekci na 50″  LCD obrazovku a doplňkovou projekci na velkoplošné plátno.

Zvláštní výbava tanečního a společenského sálu:

V naší fotogalerii se můžete inspirovat, najdete tam i fotky ze svatebního obřadu, který proběhl v říjnu přímo v zimní zahradě.